Naša spoločnosť YOˇS Energy s. r. o. bola zaregistrovaná v 2015 roku. Hlavným cieľom spoločnosti je aktívne rozvíjať obchodne vzťahy medzi východnými krajinami a Európou. Na dnešný deň , sme výhradný distribútor pre riad značiek ukrajinských výrobcov pre európsky trh.

Základne princípy spolupráci s nami sú – kvalita, stabilita, zodpovednosť. Aj keď nieje jednoduché rozvíjať novu značku – vďaka kritériám, ktoré sú kľúčové a vyplývajú z našich princípov nie len tovar pod danou značkou dovážame ale aj staráme sa o servis všetkého tovaru, ktorý prostredníctvom nás kupujú naši zákazníci.

Rozvíjame sa spolu s našimi zákazníkmi. Tým odborníkov v našej spoločnosti YOˇS Energy stále vyhľadáva nove produkty vo východných krajinách, ktoré sú potrebne v každodennom živote bežného človeka , ktoré by zodpovedali vysokému štandardu , novým technológiám a kvalite zároveň. Poctivo preverujeme nie len výrobky ale aj stabilnosť našich dodávateľov.

Ceníme si spoluprácu s každým našim partnerom, s každým našim dodávateľom a nadovšetko – vážime si každého našeho zákazníka!

Spoločnosť YOˇS Energy spolupracuje s servismi samotných výrobcov a tiež spolupracuje s kvalifikovaným servisom na Slovensku.